ТОВ "ЗахБудКом", будівельна компанія у м.Чернівці

Як вибрати квартиру мрії?

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 18:00
Зараз відкрито

Чи буде квартира в новому будинку зручна для всієї родини, чи вдасться створити в ній затишок і насолоджуватися спілкуванням з найближчими? Якісна квартірографія - один з головних чинників, що визначають рівень життя в майбутньому житловому комплексі.

Як вибрати квартиру мрії?, фото-1

Щоб сказати, наскільки уважно забудовник поставився до комфорту своїх покупців, досить вивчити поверховий план комплексу. Для цього необхідно порахувати кількість квартир на поверсі, оцінити середню площу квартир, і, звичайно, звернути увагу на функціональність планувань.

Збалансована квартірографія, в першу чергу, - це мінімальна кількість студій. Студія - це тимчасове житло, яке змінюють на більш простору і зручну квартиру при першій нагоді або здають в оренду. У будинках, забитих студіями, жити некомфортно і небезпечно: в парадній з'являється багато випадкових людей, сусіди не знають один одного в обличчя. Житловий комплекс перетворюється в гуртожиток квартирного типу.

Ще один важливий параметр - середня площа квартир в будинку. За нормативами, кількість паркувальних місць, дитячих садків і шкіл визначається виходячи з житлової площі. Уявіть два будинки однакової площі. В одному - запроектовано 50 «двійок» і «трійок», а в іншому - 120 студій. Так ось парковки і садки жителям цих будинків покладені однакові. Відповідно, чим вище середня площа квартири в будинку, тим більше паркувальних місць припадає на сім'ю.

Як вибрати квартиру мрії?, фото-2

Покупцеві не варто забувати і про інші параметри: якість мікрорайону і самого будинку, зручність транспортної доступності, безпеку, наявність паркінгів, соціальної та комерційної інфраструктури, рівень благоустрою території тощо. На всі ці деталі необхідно звертати увагу під час вибору квартири.

Хочете отримати ідеальне житло? Звертайтесь до ЗахБудКом - ми Вам допоможемо!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео